Porady

Szkółka roślin i krzewów ozdobnych Cis Zielona Góra służy fachową poradą jak sadzić drzewa, krzewy i kwiaty, aby zachwycały Cię – na wiosnę, lato i jesień lub cały rok.

Uzyskasz fachową informację każdej zakupionej rośliny jak będzie wyglądać za rok lub 10 lat – jak i w jakim okresie wykonywać cięcia.

Jeśli nie wiesz jak zagospodarować swój taras, ogród, działkę – gdzie i jakie rośliny posadzić oraz jakie nawozy i podłoża zastosować – zgłoś się do NAS.

Przykładowa porada:
Szczególnie wymagające są rośliny wrzosowate. Rododendrony w naturalnych warunkach rosną w głębokich lasach – więc zapewniając im kwaśne podłoże i cień lub półcień będziemy się cieszyć tymi wspaniale kwitnącymi krzewami przez wiele lat – bo są to rośliny długowieczne.

Każda roślina charakteryzuje się innymi wymaganiami co do podłoża, wilgotności, nasłonecznienia oraz warunkami zimowania w naszym klimacie. Kupując krzewy i rośliny ozdobne w naszej szkółce Cis Stary Kisielin uzyskasz na temat każdej rośny szczegółowe informacje jak sadzić, pielęgnować podlewać, tak abyś mógł cieszyć się Swoim ogrodem przez długie dni.

Takie i inne porady na temat każdego krzewu uzyskasz w szkółce roślin ozdobnych ,,CIS”.
Zapraszamy

Alicja Malinowska – Kowal tel: 509 821 471
Od 8:00 do 20:00 Od Poniedziałku do Soboty.
alicja@szkolkaroslin.eu